Desktop. Nová aplikace


1 Nová aplikace Desktop Pomocí aplikace ClassFlow Desktop, navržené výhradně pro používání s interakt...
Author:  Denis Mareš

0 downloads 7 Views 894KB Size

Recommend Documents


No documents


Nová aplikace

Desktop

Pomocí aplikace ClassFlow Desktop, navržené výhradně pro používání s interaktivními obrazovkami společnosti Promethean™, můžete snadno poskytovat interaktivní multimediální hodiny.

VYUŽÍVÁNO učiteli po celém světě

VÍCE NEŽ ZEMÍ

VÍCE NEŽ UČITELŮ, STUDENTŮ A RODIČŮ

VÍCE NEŽ ŠKOL A INSTITUCÍ

Navrženo učiteli pro učitele

Snadno použitelné rozhraní Práce v režimu offline i online

Podpora oblíbených formátů souborů hodin

K dispozici pro operační systémy Windows®, Mac® a Linux®

Výuka pomocí moderní dotykové technologie Vytváření, otevírání a poskytování interaktivních hodin a aktivit

Kreslení a anotace u obsahu a obrázků

Spuštění prázdné tabule za účelem volného psaní a kreslení Pořízení snímku obrazovky, jeho uložení a sdílení Součástí je sada výkonných nástrojů pro interaktivní výuku, jako jsou úhloměr, kalkulačka a pravítko.

Připojení studentů on-line a spolupráce s nimi

pomocí přenosných počítačů, Chromebooků™, tabletů, chytrých telefonů nebo zařízení pro odpovídání kliknutím

Zapojení studentů pomocí rychlých hlasování a kvízů použitím široké řady zařízení studentů a typů dotazů Díky okamžitým hodnocením v aplikaci Classflow studenti ihned proniknou do obsahu hodiny. Učitelé mohou vytvořit celou řadu vlastních typů otázek, ihned je odeslat na obrazovky jednotlivým studentům nebo skupinám studentů a obdržet od nich odpovědi v reálném čase.

Podpora dovedností v oblasti spolupráce a sebeřízení pomocí BEZPLATNÝCH studentských účtů platformy ClassFlow

Úkoly

Získejte přístup k výukovým materiálům, úkolům a dalším informacím souvisejícím s učebními osnovami třídy.

Digitální aktovka

Cloudové úložiště neboli „digitální aktovka“, kam mohou studenti nahrát a kde mohou uspořádat vlastní výukové prostředky.

Přístup kdykoli a z jakéhokoli místa Studenti mají nepřetržitý přístup k prostředkům ve škole, doma nebo na cestách.

Ocenění vynikajícího chování studentů udělením digitálních odznaků Motivujte studenty oceněním jejich vynikajících aktivit v podobě týmové práce, příspěvků a iniciativy. Učitelé si mohou snadno vybrat některý z předem připravených odznaků ClassFlow nebo navrhnout vlastní odměny za jedinečné úspěchy studentů.

Podpora zapojení rodičů

pomocí BEZPLATNÉ aplikace ClassFlow Moments Díky aplikaci ClassFlow Moments se mohou rodiče aktivně zapojit do výuky studentů. Je možné sdílet úkoly a ocenění studentů, zveřejnit sdělení týkající se třídy a bezpečně konverzovat s rodiči.

Propojení platformy ClassFlow s oblíbenými programy učitelů ClassFlow pro aplikaci PowerPoint® Přidejte aplikaci ClassFlow na panel nástrojů aplikace PowerPoint a snadno začleňte tisíce interaktivních aktivit, 3D obrázků, videí a dalších prostředků přímo do hodin.

ClassFlow pro aplikaci Disk Google™ Pohodlně uložte oblíbené prostředky platformy ClassFlow přímo do aplikace Disk Google, kde k nim budete mít nepřetržitý přístup, a kliknutím na jediné tlačítko ihned poskytněte dynamický obsah.

Přístup k milionům interaktivních výukových prostředků od učitelů z celého světa Tržiště ClassFlow je otevřená celosvětová komunita, která umožňuje učitelům vyhledat, sdílet a prodávat širokou řadu výukových prostředků. Vyhledejte vyučovací hodiny ClassFlow, předváděcí sešity ActivInspire™, prezentace aplikace PowerPoint, soubory PDF a další obsah vytvořený učiteli a vydavateli.

Připojení ke komunitě Učitelé se mohou připojit k milionům registrovaných uživatelů platformy ClassFlow a vyhledat rady, zprávy, události a další obsah. Mohou sdílet své zaujetí pro vzdělávání a technologii a zvýšit svou společenskou aktivitu tím, že vyplní žádost, která jim umožní stát se oficiálním učitelem nebo ambasadorem platformy ClassFlow.

Výuka může být i inspirující!

www.ClassFlow.com/cs/Desktop ©Promethean 2017. Všechna práva vyhrazena. Promethean, ClassFlow, logo ClassFlow a ActivInspire jsou ochranné známky nebo registrované ochranné známky společnosti Promethean Limited ve Spojeném království, v USA a v dalších zemích světa. Chromebook a Disk Google jsou ochranné známky společnosti Google Inc. PowerPoint je registrovaná ochranná známka společnosti Microsoft Corporation v USA a dalších zemích. Platforma ClassFlow pro aplikaci PowerPoint není schválena společností Microsoft Corporation ani s ní nijak nesouvisí.

Life Enjoy

" Life is not a problem to be solved but a reality to be experienced! "

Get in touch

Social

© Copyright 2013 - 2019 TIXPDF.COM - All rights reserved.