Hliník. Přednosti oken, dveří a příslušenství Drutex z hliníku: OKNA, DVEŘE, TERASOVÉ SYSTÉMY, FASÁDY, ZIMNÍ ZAHRADY


1 Přednosti oken, dveří a příslušenství Drutex z hliníku: Moderní design Hliníková okna a dveř...
Author:  Dagmar Soukupová

0 downloads 96 Views 4MB Size

Recommend Documents


No documents


Přednosti oken, dveří a příslušenství Drutex z hliníku: Moderní design Hliníková okna a dveře Drutex se vyznačují elegancí a moderním designem. Bohatá paleta barev, forem a tvarů výrobků umožňuje je přizpůsobit každému architektonickému stylu.

Trvanlivost a stabilita Profily u hliníkových oken se vyznačují výbornou pevností. Nepodlehnou nepříznivým vlivům povětrnostních podmínek, nedeformují se a neztrácejí své vlastnosti během užívání. Je možné z nich vytvářet velkorozměrové konstrukce vybavené velkými prosklenými plochami, čehož výsledkem je efekt moderních a minimalistických projektů.

Energetická úspora Dokonalé parametry tepelné prostupnosti potvrzují nízkoenergetické přednosti hliníkových oken a dveří Drutex. Díky vysoce kvalitním hliníkovým profilům se speciálně navrženými tepelně izolačními vložkami se hliníkové výrobky stávají skvělým řešením také pro nízkoenergetické stavby.

Funkčnost Hliníková okna a dveře jsou nenáročná na údržbu, nevyžadují časově náročné zásahy v péči a technologicky pokročilé konstrukce založené na stabilních hliníkových profilech u systémů MB zaručují nejen uživatelský komfort, ale také výborné parametry vodotěsnosti a odolnosti proti větru.

Hliník OKNA, DVEŘE, TERASOVÉ SYSTÉMY, FASÁDY, ZIMNÍ ZAHRADY Lęborska 31 77-100 Bytów Polsko +4 8 59 822 91 01 W W W . D R U T E X . E U D R U T E X @ D R U T E X . E U +4 8 59 822 91 0 4 Informace uvedené v tomto reklamním materiálu slouží pouze pro orientaci a názornost. Specifikace výrobku by měla být prověřena s technickými údaji výrobce.

WWW.DRUTEX.EU

Okna a dveře Moderní hliníková okna a dveře Drutex mají za úkol reagovat na dnešní architektonické výzvy díky využití inovativních technologií, rozmanitosti forem a tvarů. Široká nabídka hliníkových systémů umožňuje konfigurovat funkční a elegantní konstrukce a volně spojovat okna s dveřmi, zimními zahradami či posuvnými systémy. Systémy MB-45, MB-70, MB-70 HI, MB-SR50N, MB-SR50N HI, MB-78 EI, MB-77 HS, MB-77 HS HI, MB-86 SI a MB-WG60 jsou vysoce kvalitní hliníkové konstrukce sloužící k provádění vnitřních i vnějších architektonických prvků stavby, např. různých typů oken, dveří, přístavků, výloh, fasád, zimních zahrad, prostorových konstrukcí. Vějíř

možností použití, bohatá škála vzorů a barev je tím, díky čemu mohou hliníkové výrobky odpovídat architektuře každé stavby. Hliníková okna a dveře splňují nejvyšší jakostní požadavky a zároveň zajišťují vynikající parametry v oblasti úspory energií, trvanlivosti a stability konstrukce. Je to dokonalé řešení při provádění velkých prosklených ploch, díky kterým zajišťují více denního světla a větší komfort.

MB-45 (studený hliník) Moderní hliníkový systém slouží k provádění nenáročné tepelné izolace vnitřních a vnějších architektonických prvků stavby. Stabilní hliníkový profil systému umožňuje dosáhnout efektu jedné roviny rámu a křídla z vnější strany po zavření okna, což přispívá ke zvýšení estetického dojmu z výrobků. Důležitou předností systému MB-45 je možnost ohýbání profilů, mj. zárubní a křídel, a to umožňuje provádět nejrůznější obloukové konstrukce. Systém je kompatibilní s ostatními hliníkovými konstrukcemi dostupnými v nabídce Drutex a bohatá škála barev z palety RAL pak umožňuje libovolně aranžovat interiér podle preferencí zákazníků.

Vlastnosti výrobku

-------

vysoký uživatelský komfort minimální potřeba údržby vysoká pevnost a trvanlivost výrobků dlouhá životnost systému

Okna a dveře

MB-70 (teplý hliník)

MB-70 HI

Tento systém je dokonalé řešení k provádění vnějších prvků stavby, jež vyžadují tepelnou a zvukovou izolaci. Charakterizuje se nízkým součinitelem prostupu tepla díky použití speciálních tepelně izolačních vložek. Těsnost je zajištěna také díky vysoce kvalitním profilům a použití těsnění z dvousložkového syntetického kaučuku EPDM – kompaktního a lehčeného, které zaručuje odolnost proti stárnutí při mnohaletém užívání i velice dobré tepelně izolační vlastnosti. Díky vysoké úrovni energetických úspor je u tohoto systému možné si dovolit velkou plochu skla a pustit do místnosti více světla.

Tento systém se využívá jak v individuální výstavbě, tak na hliníkové fasády. Konstrukce systému oken a dveří s tepelně izolační vložkou je založena na prověřených a rozšířených systémech MB-70. Systém se však vyznačuje výrazně vyšším stupněm tepelně izolačních schopností vyplývajícím z použití speciálních izolačních vložek uvnitř profilů i v prostoru pod sklem.

Vlastnosti výrobku

Vlastnosti výrobku

-------

velký výběr barev ve standardní paletě možnost dosáhnout štíhlých a pevných konstrukcí oken a dveří velmi dobré tepelně izolační vlastnosti

-------

vysoká úroveň energetických úspor moderní design vysoká funkčnost a uživatelský komfort bohatá nabídka barevného provedení

Okna a dveře

MB-78 EI

MB-86 SI

Protipožární dveře Drutex, to je technicky pokročilý, ohnivzdorný systém vyznačující se jak těsností, tak požárně izolačními vlastnostmi. Systém dosahuje třídy požární odolnosti EI 15 až EI 60. Trvanlivá a robustní konstrukce systému je zaručena díky stabilnímu hliníkovému profilu, nízká hodnota součinitele prostupu tepla je pak zajištěna díky použití mj. speciálních profilovaných tepelně izolačních vložek šířky 34 mm.

Systém s velice dobrými parametry energetických úspor a pevnosti konstrukce. Použití dodatečné komory v rámci tepelně izolační vložky zvyšuje tepelně izolační vlastnosti systému. Profily mají tříkomorovou strukturu. Jejich tvar umožňuje dosáhnout štíhlých a trvanlivých konstrukcí oken a dveří. Mezi přednosti systému patří také vysoká pevnost profilů umožňující provádět velkorozměrové konstrukce s vysokou hmotností. Bohatá nabídka barevného provedení rozhoduje o rozsáhlých možnostech aranžování.

Vlastnosti výrobku

Vlastnosti výrobku

-------

dobré tepelně izolační parametry vysoká úroveň zvukově izolačních schopností trvanlivá a robustní konstrukce systému nízký součinitel prostupu tepla

--------

zvýšené tepelně izolační vlastnosti systému velký výběr barev moderní design pevnost konstrukce a odolnost proti povětrnostním vlivům možnost oboustranného lícování dveřních výplní

Bezpečnost a kontrola přístupu Bezpečné vstupní dveře znamenají investici do klidu a pohodlí života domácnosti. Vždyť právě zajištění bezpečnosti je základní a nejdůležitější funkcí dveří. Z tohoto důvodu dveře Drutex mohou být variantně vybaveny systémy zajišťujícími vysokou úroveň bezpečnosti, které tvoří vynikající ochranu proti vloupání. Díky inteligentním systémům kontroly přístupu jsou zároveň zárukou funkčnosti a pohodlného používání. Společnost nabízí nejmodernější systémy otevírání a zamykání dveří.

Klávesnice s kódem

---

Karty a přívěšky

------

Bluetooth & Code – otevírání dveří za pomoci kódu a mobilního telefonu

----

spolehlivá a komfortní kontrola přístupu do domu možnost propojení prostřednictvím aplikace v chytrém telefonu

možnost propojení se čtečkou prostřednictvím sítě bluetooth vynikající řešení pro dálkové ovládání dveří a kontrolu přístupu možnost propojení se čtečkou prostřednictvím aplikace v chytrém telefonu

jednoduché a rychlé ovládání dveří vysoká úroveň bezpečnosti díky inteligentní kontrole přístupu atraktivní design přizpůsobený jednotlivým modelům dveří možnost propojení se čtečkou prostřednictvím aplikace v chytrém telefonu

Model 15 | Vzor 1

Automatická rozvora Čtečka papilárních linií

----

možnost propojení se čtečkou prostřednictvím aplikace v chytrém telefonu moderní, rychlý a pohodlný přístup do domu pro celou rodinu moderní design čtečky odpovídající jednotlivým modelům dveří

Víte, že… U systémů hliníkových dveří, mezi mnoha typy hliníkových výplní, existuje možnost použít výplň se skleněnou aplikací, která dodá dveřím na mimořádné eleganci a umožní dosáhnout velice vysokých parametrů v oblasti bezpečnosti, energetických úspor a odolnosti proti poškození, a to při snížené hmotnosti dveří.

-------

umožňuje automaticky zajistit dveře ve třech bodech zajišťuje trvanlivou ochranu proti deformování dveří garantuje trvalý přítlak v celé výšce dveří zlepšuje těsné přiléhání a zvukotěsnost lehké a tiché zavírání díky standardně instalovaným západkám kliky

Chytrá domácnost Drutex nabízí inteligentní řešení ovládání domácnosti. Moderní technologie umožňují ovládat dveře za pomoci inovativních systémů včetně telefonu a tabletu, což má vliv na vysokou úroveň bezpečnosti a umožňuje nám plnou kontrolu nad okny a dveřmi i během naší nepřítomnosti v domě.

Druhy výplní a příslušenství V naší nabídce naleznete nejrůznější modely moderních hliníkových dveří, které odpovídají současným trendům v architektuře a požadavkům zákazníků. Široký výběr barevného provedení a příslušenství umožňuje plnou individualizaci vstupních dveří v závislosti na vkusu a preferencích.

Drutex nabízí bohatou škálu samozavíračů, úchytů a klik přizpůsobených individuálním potřebám zákazníků, které mají vliv na komfort a kvalitu fungování dveří.

Samozavírače 1a

1b

8

11

DORMA TS93 BASIC – kolejnicový

DORMA ITS96 – skrytý

GEZE TS2000 – s ramenem

Úchyty, kliky

12a

17

12b

18

15

19a

16

19b

Úchyt P45: Ø 30 L=580mm Ø 40 L=1200mm Ø 40 L=1800mm

Trubkový úchyt M2

Dveřní klika

Dveřní klika nerezová

Dveřní klika

Dveřní klika pod roletu

Dveřní koule

Madlo Q45R

Závěsy

Trojkřídlý závěs

Dveřní závěs

*Kromě uvedených návrhů existuje možnost vybavit dveře jinými madly, klikami na individuální objednávku.

Válečkový závěs

Terasové systémy Hliníkové balkonové a terasové systémy, to je řešení, jak provádět módní velkorozměrové prosklené plochy, které obdaří interiér jedinečným charakterem. Neopakovatelný design umožňuje značnou dostupnost denního světla do domu za současného zachování dokonalých parametrů v oblasti úspory energie.

Harmonikové systémy MB-70/70 HI

Harmonikový systém MB-86 Fold Line

Systém harmonikových dveří umožňuje vytvořit estetickou vestavbu – pohodlnou pro uživatele a současně umožňující vysoce efektivní využití prostoru v budově. Toto řešení se ideálně osvědčí v případě balkonů, teras či zimních zahrad, ale také u budov určených veřejnosti a komerčních staveb. Je to vynikající systém tvořící spojení prostor domu s terasou či zahradou. Harmonikové hliníkové dveře Drutex jsou vyrobeny z vysoce kvalitních, tepelně izolovaných profilů a to přispívá k jejich dokonalým parametrům v oblasti energetických úspor. Nadprůměrná pevnost a novátorský design zajišťují dlouhodobé užívání a optimální prosvětlení místností.

Hliníkový systém, který představuje dokonalé řešení pro vestavbu balkonů, teras či zimních zahrad. Je proveden z odolných a stabilních hliníkových profilů a umožňuje otevírat dveře ven. Umožňuje provést estetické a moderní, velké prosklené plochy, které současně poskytují možnost vysoce efektivního využití prostoru budovy při zabudování různým způsobem, mj. na fasádu. Harmonikový systém MB-86 Fold Line zajišťuje také zvýšené tepelně izolační schopnosti systému díky použití dodatečné komory v tepelně izolační vložce.

Vlastnosti výrobku

Vlastnosti výrobku

-------

vysoký komfort a snadné užívání módní a moderní konstrukce odpovídající aktuálním architektonickým trendům široká paleta krycích barev RAL pevná a trvanlivá konstrukce

-----

zvýšená úspora energií díky použití dodatečné komory v tepelně izolační vložce vysoce efektivní využití prostoru bytu či domu novátorská konstrukce odpovídající aktuálním architektonickým trendům

Terasové systémy

Sklopně posuvné systémy MB-70/70 HI

Zdvižně posuvné systémy MB-77 HS/77 HS HI

Sklopně posuvné hliníkové dveře zajišťují optimální průnik světla jak do velkých, tak malých místností. Konstrukce lze využít jak v individuální výstavbě, tak u hliníkových fasád. Základní předností tohoto řešení je, že umožňuje posuv křídla po vnitřní straně místnosti. Oproti tradičním balkonovým dveřím křídlo při otevírání nezabírá místo navíc. Je to skvělé řešení při vytváření moderních interiérů a velkých prostor. Díky vysoce kvalitní konstrukci umožňují opticky zvětšit malé místnosti.

Tento systém nabízí řešení komfortního vstupu na balkon, terasu či do otevřeného prostoru zahrady a navíc výborné prosvětlení místnosti. Ideálně se osvědčí jak v rodinných domech, tak v apartmánech či hotelích. Uživatelský komfort a vysoká funkčnost jsou zajištěny díky použití vysoce kvalitních hliníkových profilů, nízkého prahu a zdvižně posuvného kování, které usnadní posuv křídel dveří i při jejich velké hmotnosti. Použití automatického pohonu ovládaného pomocí tlačítka nebo dálkového ovladače rozhoduje o funkčnosti a technologické vyspělosti tohoto řešení.

Vlastnosti výrobku

Vlastnosti výrobku

------

vysoce kvalitní hliníkové profily, které rozhodují o vynikající pevnosti systému uživatelský komfort a plynulá obsluha výborná úspora energie moderní stylistika a minimalistický design

-----

bohatá paleta barev a vzorů vysoká úroveň energetických úspor díky použití tepelně izolační vložky moderní a minimalistický design konstrukce

Zimní zahrady Moderní hliníkový systém Drutex umožňuje vytvářet zimní zahrady, oranžérie a verandy vyznačující se maximálním množstvím denního světla a vysokými energetickými úsporami. Systém může mít formu modelových konstrukcí nebo se uplatnit u individuálně projektovaných architektonických řešení.

Systém MB-WG 60 Hlavní myšlenkou systému je možnost výstavby teplé střechy založené na moderních hliníkových profilech a plné integraci konstrukce se systémy oken a dveří z hliníku a PVC. Vysoce kvalitní profily konstrukce umožňují vytvořit libovolnou, i tu nejsložitější geometrii projektu. Hlavní výhoda systému zimních zahrad spočívá v jeho dokonalých parametrech v oblasti bezpečnosti, tepelné izolace a větrání bez ohledu na povětrnostní podmínky. Systém se vyznačuje volností při aranžování barev a druhů prosklených ploch, což umožňuje vyrovnat se se všemi očekáváními zákazníků a architektonickými trendy. Individuálně zpracovaná konstrukce zahrady provedená z hliníku odolného vůči nepříznivým vlivům počasí zajišťuje vysokou stabilitu a trvanlivost na léta, moderní a estetická konstrukce se zabudovaným systémem odvádění srážkových vod je pak tím, co rozhoduje o funkčnosti projektu. Systém má převahu také v možnosti vybavení oken a dveří v zimní zahradě systémem chytrého ovládání pomocí dálkového ovladače, tabletu či chytrého telefonu, což přispívá k uživatelskému komfortu v místnosti.

Technické parametry

Vlastnosti

profil

hliníkový profil s tepelně izolační vložkou

skla

možnost použít skla se zvýšenou schopností zvukové izolace, skla tvrzená, bezpečnostní, odolná proti vloupání, ornamentální, protisluneční

rámeček

ve standardu pozinkovaný ocelový rámeček

těsnění

těsnění z EPDM

barevnost

dle palety RAL a nátěry imitující dřevo dle Aluprof ColorCollection

Fasádní systémy Hliníkové fasády MB-SR50N a MB-SR50N HI to je vynikající řešení sloužící ke konstruování prosklených průčelí kancelářských budov, budov určených veřejnosti, obchodních center, ve výstavních salonech, hotelích, obytných budovách, sportovně-rekreačních stavbách, bankách, výrobních závodech apod. Využívají se také k provádění mnoha prostorových konstrukcí a prosklených ploch střech, jejichž úkolem je optimálně prosvětlit interiéry budov, vytvořit v nich příznivou atmosféru a komfort pro uživatele. V souladu s aktuálními architektonickými trendy umožňují slícovat profily sloupů a příčlí z vnitřní strany fasády a získat různé varianty vnějšího vzhledu. Fasády Drutex se vyznačují dokonalými parametry v oblasti těsnosti, zvukové a tepelné izolace. Přednosti systému spočívají také v jeho vynikající pevnosti a trvanlivosti, což přispívá k bezpečnosti a stabilitě konstrukcí. Možnost provedení rozmanitých tvarů fasádních konstrukcí jako výsledek vysokých statických parametrů profilů, s mnoha možnostmi prosklení, mj. např. bezpečnostní, antireflexní sklo, přináší možnost libovolného aranžování podle evropských norem.

Přednosti fasádních systémů Technické parametry

Vlastnosti

profil

šířka sloupů a příčlí do 50 mm, hloubka vestavby přizpůsobená konstrukčním zátěžím stavby; díky vysokým statickým parametrům profilů je možné provádět zavěšené fasády rozmanitých tvarů.

skla

možnost použít skla se zvýšenou zvukovou izolací, skla tvrzená, bezpečnostní, odolná proti vloupání, ornamentální, protisluneční

rámeček

ve standardu pozinkovaný ocelový rámeček

barevnost

dle palety RAL a nátěry imitující dřevo dle Aluprof ColorCollection

Life Enjoy

" Life is not a problem to be solved but a reality to be experienced! "

Get in touch

Social

© Copyright 2013 - 2020 TIXPDF.COM - All rights reserved.